Twoja sugestia




Twój mail (pole opcjonalne):
Wiadomość:
Komunikat
message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message

Samorządowe Centrum Doradztwa
i Doskonalenia Nauczycieli
w Siedlcach

Aktualności


2017-06-06 - Podsumowanie konkursu PODLASIE W OBIEKTYWIE EKOLOGA
PODSUMOWANIE KONKURSU

Samorządowe Centrum Doradztwa
i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach
zaprasza
uczestników konkursu wraz z opiekunami
na uroczyste podsumowanie konkursu
i wręczenie dyplomów

PODLASIE W OBIEKTYWIE EKOLOGA
które odbędzie się
8 czerwca 2017 r. o godz. 15.00
w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Siedlcach, ul. Oskara Lange 8, s. 16

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!


***

WYNIKI  KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

„PODLASIE W OBIEKTYWIE EKOLOGA”

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

Kategoria: Formy ochrony przyrody na Podlasiu

 

1 miejsce Maja Kucharuk SP nr 10 w Siedlcach opiekun: Barbara Lewicka

2 miejsce Wojciech Kakowski SP nr 10 w Siedlcach opiekun: Renata Ciok

3 miejsce Magdalena Walczak SP nr 5 w Siedlcach opiekun: Agnieszka Kowalczyk

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

Kategoria: Przyroda i natura na Podlasiu

 

1 miejsce Marta Chmielińska SP nr 6 w Siedlcach opiekun: Anna Raczko

2 miejsce Tomasz Wiewiórka SP nr 6 w Siedlcach opiekun: Anna Raczko

3 miejsce Alicja Liniewicz SP nr 10 w Siedlcach opiekun: Barbara Lewicka

 

Wyróżnienie:

 

Laura Radomska SP nr 5 w Siedlcach opiekun: Agnieszka Kowalczyk

Wiktoria Pogonowska SP nr 10 w Siedlcach opiekun: Renata Ciok

Małgorzata Głuchowska SP nr 10 w Siedlcach opiekun: Barbara Lewicka

Amelia Szkop SP nr 5 w Siedlcach opiekun: Agnieszka Kowalczyk

Oliwia Olszewska SP nr 10 w Siedlcach opiekun: Barbara Lewicka

Oliwia Skorupka SP nr 11 w Siedlcach Wanda Małgorzata Olkowska

 

GIMNAZJA

Kategoria: Przyroda i natura na Podlasiu

 

1 miejsce  Wiktoria Szkop PG nr 6 w Siedlcach opiekun: Małgorzata Łukasiewicz

2 miejsce Marta Berczyńska PG nr 4 w Siedlcach opiekun: Aldona Czapska

3 miejsce Aleksandra Winiarek PG nr 4 w Siedlcach opiekun: Aldona Czapska

 

Wyróżnienie:

 

Magdalena Klimczyk PG nr 4 w Siedlcach opiekun: Aldona Czapska

Julia Kozik PG nr 4 w Siedlcach opiekun: Aldona Czapska

Hubert Lipiński  PG nr 4 w Siedlcach opiekun: Aldona Czapska

Julia Szymańska PG nr 4 w Siedlcach opiekun: Elżbieta Pilich

Patrycja Dmitrowicz  PG nr 4 w Siedlcach opiekun: Elżbieta Pilich

Aleksandra Lipska PG nr 4 w Siedlcach opiekun: Elżbieta Pilich

 

GIMNAZJA

Kategoria: Form ochrony przyrody na Podlasiu

 

1 miejsce Jakub Krzysztof Kiełczykowski PG nr 6 w Siedlcach opiekun: Małgorzata Łukasiewicz

2 miejsce Weronika Sobiczewska  PG nr 4 w Siedlcach opiekun: Aldona Czapska

3 miejsce Filip Dudewicz  PG nr 4 w Siedlcach opiekun: Aldona Czapska

 

Wyróżnienie:

 

Julia Karabin PG nr 2 w Siedlcach opiekun: Barbara Jezierska

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Kategoria: Przyroda i natura na Podlasiu

Wyróżnienie:

 

Dominika Jońska LO nr 1 w Siedlcach opiekun: Bożena Surdyk