Twoja sugestia




Twój mail (pole opcjonalne):
Wiadomość:
Komunikat
message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message message

Samorządowe Centrum Doradztwa
i Doskonalenia Nauczycieli
w Siedlcach

Oferta

scdidn_oferta_2017.pdf - pobierz naszą ofertę 2017 w postaci pliku pdf

Wyszukiwarka (78)

Wybierz kategorię form doskonalenia :
Doradca metodyczny :
Wynik wyszukiwania 78 pozycje.
Prowadzący: Jagoda Łuczak / Józefa Jóźwik
Ilość godzin: 10
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: 10-01-2019 godz. 9.00
Miejsce: Miejskie Przedszkole nr 27 z OI w Siedlcach
Prowadzący: Kama Palińska
Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Ilość godzin: 10
Odpłatność: 80/110 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: SCDiDN Siedlce, ul. K. Osińskiej 6
Prowadzący: Anna Świć
Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Ilość godzin: 8
Odpłatność:
Data rozpoczęcia: 22-09-2018 godz. 9.00
Miejsce: SCDiDN Siedlce, ul. K. Osińskiej 6
Prowadzący: Katarzyna Makarewicz (KLANZA)
Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Ilość godzin: 0
Odpłatność: 80/110 zł
Data rozpoczęcia: 17-11-2018 godz. 9.00
Miejsce: SCDiDN Siedlce, ul. K. Osińskiej 6
Prowadzący: Danuta Tatarczak
Ilość godzin: 8
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Danuta Tatarczak
Przedmiot: biblioteki szkolne
Ilość godzin: 5
Odpłatność: 40/60 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Agnieszka Sempruch
Przedmiot: biologia/przyroda
Ilość godzin: 15
Odpłatność:  70/100 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Agnieszka Sempruch/Grzegorz Matejczuk
Przedmiot: biologia/przyroda
Ilość godzin: 30
Odpłatność: 360 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Agnieszka Sempruch
Ilość godzin: 10
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Grażyna Barcińska
Ilość godzin: 14
Odpłatność:  bezpłatnie
Data rozpoczęcia: 25-10-2018 godz. 15.30
Miejsce: SCDiDN Siedlce, ul. K. Osińskiej 6
Prowadzący: dr Bożena Stępnik Świątek
Przedmiot: chemia/fizyka
Ilość godzin: 6
Odpłatność: 50/80 zł
Data rozpoczęcia: 22-11-2018 godz. 15.00
Miejsce: SCDiDN Siedlce, ul. K. Osińskiej 6
Prowadzący: Danuta Lebuda
Ilość godzin: 10
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Danuta Lebuda
Ilość godzin: 140
Odpłatność: 600/700 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Michał Malinowski
Przedmiot: edukacja wczesnoszkolna/kształcenie integracyjne
Ilość godzin: 10
Odpłatność: 90/120 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Renata Pasymowska
Przedmiot: edukacja wczesnoszkolna/kształcenie integracyjne
Ilość godzin: 15
Odpłatność: 100/130 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Danuta Lebuda
Przedmiot: edukacja wczesnoszkolna/kształcenie integracyjne
Ilość godzin: 30
Odpłatność:  130/160 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Danuta Lebuda
Przedmiot: edukacja wczesnoszkolna/kształcenie integracyjne
Ilość godzin: 20
Odpłatność:  90/120 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Dorota Jaworska – nauczyciel Integracyjnego Przedszkola i Szkoły Montessori Tumirai
Przedmiot: edukacja wczesnoszkolna/kształcenie integracyjne
Ilość godzin: 10
Odpłatność:  90/120 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Monika Robakiewicz
Ilość godzin: 30
Odpłatność: 110/140 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Marta Lipińska
Ilość godzin: 10
Odpłatność: 50/80
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: ESRI Polska
Przedmiot: geografia
Ilość godzin: 0
Odpłatność: ok. 1000 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Marta Lipińska
Ilość godzin: 30
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Marta Lipińska
Przedmiot: geografia
Ilość godzin: 20
Odpłatność: 450zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: Kujawy
Prowadzący: Anita Woźnica
Przedmiot: historia i wiedza o społeczeństwie
Ilość godzin: 15
Odpłatność: 70/100 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Anita Woźnica
Przedmiot: historia i wiedza o społeczeństwie
Ilość godzin: 15
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Dariusz Kozioł
Ilość godzin: 5
Odpłatność:  60/80 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Dariusz Kozioł
Ilość godzin: 15
Odpłatność: bezpłatnie – GRANT Mazowieckiego Kuratora Oświaty
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Dariusz Kozioł
Ilość godzin: 15
Odpłatność: bezpłatnie – GRANT Mazowieckiego Kuratora Oświaty
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Dariusz Kozioł
Ilość godzin: 15
Odpłatność: bezpłatnie – GRANT Mazowieckiego Kuratora Oświaty
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Dariusz Kozioł
Ilość godzin: 20
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Jolanta Król
Ilość godzin: 100
Odpłatność: 1000 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Jolanta Król
Ilość godzin: 100
Odpłatność: 1000 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Jolanta Król
Ilość godzin: 15
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Jolanta Król
Przedmiot: język angielski
Ilość godzin: 10
Odpłatność: 40/60 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Jolanta Król
Ilość godzin: 100
Odpłatność: 1000
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Agata Bryłka
Przedmiot: język niemiecki
Ilość godzin: 10
Odpłatność: 50/80 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Agata Bryłka
Ilość godzin: 10
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Małgorzata Alicja Połeć
Ilość godzin: 10
Odpłatność: 50/80 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Małgorzata Alicja Połeć
Ilość godzin: 5
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Małgorzata Alicja Połeć
Przedmiot: język polski
Ilość godzin: 10
Odpłatność: 50/80 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Joanna Matysek
Ilość godzin: 16
Odpłatność: 70/100 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Joanna Matysek
Ilość godzin: 11
Odpłatność: 90/120
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Anna Zwoleńska
Ilość godzin: 20
Odpłatność: 90/120 zł za I stopień
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Joanna Matysek
Ilość godzin: 210
Odpłatność: 1100/1300
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Joanna Matysek
Ilość godzin: 30
Odpłatność: 350/400 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Joanna Matysek
Ilość godzin: 5
Odpłatność: 40/60 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Joanna Matysek
Przedmiot: konsultant
Ilość godzin: 10
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Anna Sowińska
Przedmiot: konsultant
Ilość godzin: 10
Odpłatność: 50/80 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Joanna Matysek
Ilość godzin: 20
Odpłatność:  bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Anna Zwoleńska
Ilość godzin: 20
Odpłatność: 90/120 zł - II stopień
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Joanna Matysek
Ilość godzin: 10
Odpłatność: 50/80 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Joanna Matysek
Ilość godzin: 80
Odpłatność: 420 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Joanna Matysek
Ilość godzin: 8
Odpłatność: 50/80
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Dorota Saj
Ilość godzin: 20
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Dorota Saj
Przedmiot: matematyka
Ilość godzin: 5
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Dariusz Różański
Ilość godzin: 10
Odpłatność:  bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Dariusz Różański
Przedmiot: muzyka
Ilość godzin: 10
Odpłatność: 50/80
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący:  Izabela Kiryluk
Przedmiot: muzyka
Ilość godzin: 10
Odpłatność: 50/80 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Helena Pietroń, Lublin
Przedmiot: plastyka
Ilość godzin: 5
Odpłatność: 40/60 zł
Data rozpoczęcia: 04-10-2018 godz.
Miejsce:
Prowadzący: Bożena Prachnio
Przedmiot: plastyka
Ilość godzin: 6
Odpłatność: 50/80 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Bożena Prachnio
Ilość godzin: 6
Odpłatność:  bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Marlena  Czajkowska
Przedmiot: plastyka
Ilość godzin: 6
Odpłatność: 50/80 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Małgorzata Witkowska - Michalak
Przedmiot: przedmioty zawodowe
Ilość godzin: 10
Odpłatność: 50/80 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Małgorzata Witkowska - Michalak
Ilość godzin: 15
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Ewa Komorowska
Przedmiot: religia
Ilość godzin: 5
Odpłatność: 40/60 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Ewa Komorowska
Ilość godzin: 10
Odpłatność: 50/80 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Ewa Komorowska
Ilość godzin: 10
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Ewa Komorowska
Ilość godzin: 10
Odpłatność: 50/80
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Edyta Biernacka
Ilość godzin: 20
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: 19-10-2018 godz. 14.00
Miejsce: SCDiDN Siedlce, ul. K. Osińskiej 6
Prowadzący: Anna Walencik - Topiłko
Ilość godzin: 0
Odpłatność: 200 zł
Data rozpoczęcia: 30-08-2018 godz. 12.00
Miejsce: SCDiDN Siedlce, ul. K. Osińskiej 6
Prowadzący: Bożena Skoczeń- Ceranka - absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, kreatywny nauczyciel dzieci i młodzieży
Przedmiot: szkolnictwo specjalne
Ilość godzin: 15
Odpłatność: 80/100 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Edyta Biernacka
Ilość godzin: 30
Odpłatność: 110/140 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Mariusz Berczyński
Ilość godzin: 10
Odpłatność: 50/80zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Mariusz Berczyński
Ilość godzin: 36
Odpłatność: 150/180
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce:
Prowadzący: Mariusz Berczyński
Przedmiot: wychowanie fizyczne
Ilość godzin: 15
Odpłatność: bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Mariusz Berczyński
Przedmiot: wychowanie fizyczne
Ilość godzin: 5
Odpłatność: 40/60 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Mariusz Berczyński
Ilość godzin: 15
Odpłatność:  bezpłatnie
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---
Prowadzący: Mariusz Berczyński
Przedmiot: wychowanie fizyczne
Ilość godzin: 5
Odpłatność: 40/60 zł
Data rozpoczęcia: ---
Miejsce: ---